Online marketingové služby

Marketingová strategie

Vytvořím Vám individuální marketingovou strategii. Zjistím vaše potřeby, potřeby vašich zákazníků, provedu průzkum trhu a na základě toho vytvořím jasný plán, jak dosáhnout těch nejlepších výsledků v co nejkratším čase. Odliším Vás od konkurence a přivedu zákazníky a postarám se o to, aby strategie fungovala dlouhodobě.

Analýza konkurence

Analýza konkurence Vám pomůže odhalit slabé i silné stránky vašeho produktu či služby, ale také ukáže v čem jste lepší než konkurence. Společně zjistíme, co se zákazníkům u Vaší přímé i nepřímé konkurence líbí a poskytneme jim to o stupeň lepší. Také zjistím jak si Vaše konkurence vede v návštěvnosti svého webu i v přirozených vyhledávání ve vyhledávačích.

Content marketing

Obsahový marketing je důležitý pro vyselektování a přitáhnutí těch správných zákazníků z vaší cílové skupiny. Postarám se o to, aby se zvýšila návštěvnost vašich stránek, sociálních sítí, odběru newsletterů i prodejů. Vybuduji silné loajální publikum, které vás snadno najde a bude se rádo vracet.

PPC reklama

Máte už reklamu, ale je ztrátová nebo nepřináší takové výsledky jaké očekáváte? Nechte její vytvoření a správu na odborníkovi. Pomocí PPC reklamy efektivně oslovím vaše potencionální zákazníky a správně je nasměruji na Váš web a sociální sítě.

Reklama na sociálních sítích

Vytvořím Vám reklamy na sociálních sítích, nebo budu spravovat a optimalizovat vaše zavedené. Umístím a nastavím je tak, aby přinášely co nejlepší výsledky a přitáhly vaši cílovou skupinu.

SEO - optimalizace pro vyledávače

Zařídím abyste byli vidět. Pomocí správné SEO - optimalizace pro vyhledávače se dostanete na přední příčky vyhledávačů. Provedu analýzu vyhledavacích dotazů neboli klíčových slov, přivedu k vám více relevantních zákazníků a tím navýším tržby.

Email marketing

Zajistím cílené rozesílání emailů klientům s nejrůznějšími newslettery, komerčními i nekomerčními sděleními tak, aby měly co nejlepší effekt. Navrhnu takové koncepty emailů, které se správně zobrazí na všech zařízeních a budou pro příjemce přínosné a atraktivní.

Další eCommerce kanály

Až po komunikaci s Vámi a provedení všech analýz navrhnu dakší kanály eCommerce neboli elektronická komerce, která je součástí elektronického podnikání a zahrnuje veškeré transakce realizované pomocí internetu. Všechny součásti eCommerce jako jsou online reklamy, e-mail marketing nebo nejrůznější affiliate programy nastavím tak, aby vám přinesly co nejvyšší zisk.

Nevíte si s eCommerce rady?

Neváhejte se na mne obrátit, velice rád vám pomohu.

Facebook pro obchodRTB partnerMergado Specialista
Internetový marketer Milan Gutveis